ÕPITOAD IMAVERE PÄEVAKESKUSES

Imaveres on tegusad inimesed. Leader programmi raames kirjutas Imavere Sotsiaalkapital MTÜ  projekti ja saanud rahastuse ehete tegemise kursusteks, mida koostöös Helmehaldjaga läbi viin.  Kokku on plaanis teha 8 erinevat õpituba (traaditööd). Osavõtjad on väga  rõõmsad,  jutukad ja toredad inimesed. Ma lausa ootan, et uuesti minna õpetama.  Tunnist võtab osa enamasti 9-12 inimest , nende hulgas ka 2 meest. Seni oleme edukalt  läbinud   järgmised teemad: traaditööd algajatele, põimitud kõrvarõngad, põimitud mahuline kee ja tsa-tsa kee.

Loodetavasti jääb mõnelgi sealt külge ehete meisterdamise pisik. 🙂

Külalislahkust tunned sellest, mis  külalisele pakutakse, tundsin ennast kõrge külaline. Õpitubade vahelise pausi ajal pakuti   kodust pannipitsat, mis maitses külluslikult, teisel korral pankooke ja kodust kartulisalatit.  Tänud Virvele.

Armas oli ka seik, kui esimesel päeval tuli meil juttu sünnipäevadest ja minul oli just tulemas. Järgmisel  korral Imaverre sõites, oli toredaks üllatuseks kui   mulle lauldi sünnipäevalaulu  ja tehti  armas magus kingitus.

Ootamas  uued õpitoad ja ehk ka uued projektid. Pilte Imaveres valminust leiab Õpitubade teemade alt

Advertisements