KES MA OLEN

…Olen Külli Kroon, kunstnikunimega Karnaaks  ja tegelen  kunsti-,arhitektuuri-ja käsitööga.

Mitmed  aastad olen rohkem teinud käsitööd, täpsemalt ehtetraadist  ja polümeersavist ehteid ja ehtedetaile.  Need tegemised koondan Karnaaks Õpituba MTÜ alla.  Oma kogutud teadmisi õpetan õpitubades, mis enamasti toimuvad  Helmehaldja Käsitöökeskuses. Regulaarselt on toimunud õpitube Tallinnas (Helmehaldja Käsitöökeskus, Craftcenteris Nõmmel, Solarise Apollo Raamatupoes),  Paides Lipi-Lapi Äris, Aravete Kultuurimajas, Kehras Anija Valla Kultuurikeskuses , Imavere Päevakeskuses , lisaks kutsutud üritustel – laste  sünnipäevadel, juubelitel,  tüdrukute õhtutel, klassikaaslaste kokkutulekutel, sõpruskonna kogunemistel).

Õpitubade teemad jagunevad kaheks – ehtetraaditööd ja savitööd. Teemasid olen arendanud selliselt, et need oleks jõukohased kõigile ja igast tunnist osavõtja saaks mõne nipi võrra targemaks..

Tähtsaks pean, et õpitoas osalejatel on  hea tahe  luua midagi ise, oma kätega.

Selle lehe paremas menüüs leiad valiku erinevaid teemaisid, mida meelsasti õpetan, lisan aegajalt ka pilte  õpitoas tehtud töödest, silmarõõmuks  õpitoas osalenutele ja uudistamiseks neile kes  veel otsivad sobivat  õpitoa teemat.

Kui Teil on vahva seltskond ja tahate aega väärtuslikult kasutada,  valige teema, lugede õpitubade tellimise  kohta  ja võtke minuga ühendust. Viime koos läbi ühe toreda õpitoa! 🙂

Minu käsitööga saab tutvuda veebilehel Karnaaks Käsitöö

Ühendust saab võtta: karnaaks (ät) hot.ee,

tel: 55 69 59 74

Lugupidamisega,

Külli Kroon alias Karnaaks

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s