Kristini sünnipäev 13.jaanuaril Helmehaldja Käsitöökeskuses

Evelin, Kristini ema võttis minuga ühendust sooviga tähistada tütre sünnipäevas õpitoas  meisterdades. Sünnipäevalaps on ise ka varem  proovinud kätt Fimo savi voolimisel ja ka ehete meisterdamisel. Seda oli kohe  tunda ka tema meisterdamist vaadates.

Kristini valitud teemaks oli musterdamistehnikas helmed.  Õpituba sünnipäeva tähistamise raames toimus Helmehaldja Käsitöökeskuses. Preilid kogunesid aegamisi. Minu õnnetuseks ununes kogu mu õpitubade näidistekarbikene koju, seega pidin kiirelt tegema uued näidised, ühtlasi oli see heaks sissejuhatuseks teemasse ja need kes oli kohal esimestena, said  otsese ülevaate sellest mis   endast kujutab musterdamistehnika ja mis me tegema hakkame.

Preilid vaatasid, mina meisterdasin ja  rääkisin juurde kogu tegemise protsessi iseärasused. Nii oli preilidel kergem voolima hakata. Sellest tulenevalt otsustasin, et   mõistlik on ennem seletada   lahti kogu protsess, kuigi see võib tunduda algul arusaamatu, aga midagi jääb  siiski meelde. Kui asuti  voolima, siis seletasin veelkord üle teema põhimõtted.

Põnevaid värvilahendusi valiti . Mulle tundus huvitav  samblaroheline,  hallikas beezh, samuti helelilla, must ja valge.  Kuna see teema  on ajamahukas, siis jõuame õpitoas valmis meisterdada ainult helmed. Ehete tegemine jääb igaühe enda hooleks.

Preilid õpitoas. Krisitin, roosaka salliga pildil paremal

Valminud helmed

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s