Mõnel veab….

… ja veab sellel, kes jälgib aeg-ajalt Karnaaks Õpitoa facebooki lehte. Mitmed õnnelikud, kes  seda tegid, pääsesid  16.aprillil toimunud keerishelmeste õpituppa, minu kulul. Jah, nii lihtne oligi. Ma palusin facebooki lehel kirjutada oma headest savikogemustest, algselt   pidin loosima välja 3 osalist vastanute vahel ja ei pannud kellegile kohustuseks seda infot jagada oma facebooki lehel, sest  tahtsig,i et   võiduvõimalus oleks just neil, kes  tunnevad  Karnaaks Õpitoa käekäigu vastu huvi, ehk tõelised fännid. Otsustasin, et kõik vastanud pääsevad  õpituppa.  Lisaks veel mõned uued tuttavad. Naistele silmarõõmuks võttis tänasest õpitoas osa ka üks noormees.

Eile just õnnestus, tänu Piretile, saada keerishelmeste tegemiseks vajalikud klaasitükid. Läbi tema omakorda tänusõnad Laurile, kes need   klaasitükid valmis lihvis.

Tänases tunnis oli kõik kärmed õpilased, ühe korra seletamist ettenäitamist ja juba vooliti savipallikesest keerishelmeid. Naks ja valmis! Lõpptulemusena valmis mitu käekeed ja erandkorras ka mõned  kaelakeed, mis tavaliselt tunniteemaks ei ole. Enamiks meisterdas ka kõrvarõngaid.

Tööprotsessist ka paar pilti

Tulemused:

Advertisements

3 thoughts on “Mõnel veab….

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s