Üllatussünnipäev Helmehaldja Õpitoas

Täna toimus Helmehaldja Käsitöökeskuses tore õpituba: üllatus-sünnipäev. Preilid otsisid võimalust teha sõbrannale sünnipäev meeldejäävaks. Internetist leiti Karnaaks Õpituba ja Helmehaldja Käsitöökeskus. Sünnipäevalaps  sai aimu, midagi hakkab toimuma, aga lõpuni  ei osanud ta ära  arvata, et hakkame meisterdama   õpitoas   polümeersavist roose.

Seltskonnas oli ka  mõned noormehed, kel algul arvasid, et nemad  savi voolima ei hakka, vaid lihtsalt viisakalt  võtavad  osa üritusest seda jälgides. Siiski kõik kohaletulnud valisid 2 savitooni ja voolimine võis alata.  Selgeks sai õpietatud värvisulatustehnika ja kaks meetodit rooside tegemiseks. enamasti valiti lõpptulemuseks  pross või kõrvarõngad, üks kaelakee valmis ka.

Noormehed, kes nii väga savivoolimisest huvitatud ei olnud, voolidis  siiski ja väga ilusaid roose.  Üks neist tunnistas, et on kunagi  voolinud martsipanist  roose. Nii, et  ära iial ütle iial, võiks siinkohal lisada. 🙂

Mehed on julgelt oodatud õpituppa meisterdama ja  seni kogetu põhjal võin öelda, et kunstimeelt  neil jagub, kohati rohkmegi  kui naistel.

Olen juba imestanud tükk aega , et midagi   tähtsat maha ei  ole unustanud. Täna see juhtus, lõikevormid olin koju unustanud. Õnneks  Helmehaldjas  ostsin kiirelt asenduseks uued lõikevormid ja  tööd said tehtud.

Pilte ka ikka tänasest õpitoast.

 

Valminud  roosid

Advertisements

One thought on “Üllatussünnipäev Helmehaldja Õpitoas

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s