Karmeni sünnipäevapidu 30.septembril

Karmeni ema võttis minuga ühendust  augustis. Sünnipäevalapsel oli  kindel soov   sõradega meisterdada. Loksutasime sobivat kuupäeva  siia-sinna.  Päev sai paika ja teemagi välja valitud. Mis muud kui ootusärevalt õpetama.  Õpitoa  viisin läbi seekord Karmeni ema töökohas,   kus oli  mõnusalt suur nõupidamiste laud, mille taha kõik osalised lahedasti ära mahtusid.
Väljavalitud teemaks  sai metall-lehega kaetud ripatsid. Seekord ei olnud mul pakkuda metalllehe pudi, mis on toredasti mitmevärviline, aga mida on keerulisem savilehele kanda. Valikus oli hõbedane ja kuldne metall-leht. Nende suurte lehtede abil saab tulemuse   kergemini  ja ühtlasema. Nii nagu piparkoogitaignast kujundite lõikamisel  oleks hea kui tekiks vähe materjalikadu, nii toimiti ka savilehe puhul. Sätiti lõikevorme nii ja naa, et ikka võimalikult palju ilusat mustrit leiaks hüva kasutust. Iga osaline sai   mitu ripatsit või kõrvarõngast.
Nutikad  preilid mõtlesid  juba kellele oma ehteid kinkida saaks – emale, õele, tädile jne. Isegi jõulukingitustele mõeldi. Soovitasin neil kujundada etiketid ja varuda minigrip kotikesi, et saaks  valminud ehted kingivääriliseks pakendada.

Mõned pildid ka
Sünnipäevalaps Karmen   aukohal laua otsas.

 

Valminud tööd

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s