Roosiehted Kätriini sünnipäeval.

Eelmisel nädalal pidas oma sünnipäeva Helmehaldja Käsitöökeskuses Kätriin.   Armas tüdruk, kes  loomult on vaiksema olemisega, aga avanes tunni jooksul pikkamisi, nagu roos.  Temaga koos meisterdasid roose õde Anette, sõbranna Merylin ja ema Marge.

Kätriini voolis mustirirulli, millel oli põnev värvide üleminek. Sellest  lõigatud kroonlehed jäid hea tonaalsusega, ühest servast peenelt  põhitoonile vastanduvas toonis. ( Pildil need ilusad imeväikesed roosakas toonis paistvad roosid [keskel], millel punakas äär kergelt kumab ja mis tegelikkuses  muidugi ilusamad on kui seda telefoniga tehtud pilt  näha võimaldab).  Kätriin jõudiski  voolid kõige rohkem kõrvarõngaid.  väikeseid ja suuremaid.

Merylin valis toonideks musta ja pimedas helendava tooni fimo. Tulemuseks üllatavad roosid. Eripära lisas kummagile kõrvarõngale lisatud tilgakujuline helmes- ühele valge, teisele must. Pilti vaadates saan aru, et meil kiiruga on ununenud prossile kleepida külge prossinõel.

Ema Marge  tegi tütrele helelilla  ja õrnsinisega kombineeritud toonides  ehted. Roosidel on sujuv värviüleminek ja  need on dekoreeritud hõbedase pulbriga.

Minu poolt Kätriinile kahed roosi kõrvarõngad.

 

Valminud ehted:

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s