Roosiehted Kätriini sünnipäeval.

Eelmisel nädalal pidas oma sünnipäeva Helmehaldja Käsitöökeskuses Kätriin.   Armas tüdruk, kes  loomult on vaiksema olemisega, aga avanes tunni jooksul pikkamisi, nagu roos.  Temaga koos meisterdasid roose õde Anette, sõbranna Merylin ja ema Marge.

Kätriini voolis mustirirulli, millel oli põnev värvide üleminek. Sellest  lõigatud kroonlehed jäid hea tonaalsusega, ühest servast peenelt  põhitoonile vastanduvas toonis. ( Pildil need ilusad imeväikesed roosakas toonis paistvad roosid [keskel], millel punakas äär kergelt kumab ja mis tegelikkuses  muidugi ilusamad on kui seda telefoniga tehtud pilt  näha võimaldab).  Kätriin jõudiski  voolid kõige rohkem kõrvarõngaid.  väikeseid ja suuremaid.

Merylin valis toonideks musta ja pimedas helendava tooni fimo. Tulemuseks üllatavad roosid. Eripära lisas kummagile kõrvarõngale lisatud tilgakujuline helmes- ühele valge, teisele must. Pilti vaadates saan aru, et meil kiiruga on ununenud prossile kleepida külge prossinõel.

Ema Marge  tegi tütrele helelilla  ja õrnsinisega kombineeritud toonides  ehted. Roosidel on sujuv värviüleminek ja  need on dekoreeritud hõbedase pulbriga.

Minu poolt Kätriinile kahed roosi kõrvarõngad.

 

Valminud ehted:

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s