Shamballa stiilis käekeede meisterdamine Annabeli sünnipäeval.

Telefonitsi Mai-Liisiga rääkides tundsin, et see õpituba  tuleb  vahva.  Mõne inimese häälest ja kõnest on tunda  suurt intelligentsi.  Kui ema on tark,  järelikult on ka lapsed väärikad.  No kellele ei meeldiks rääkida tarkade inimestega. 🙂 Mai-Liis on sünnipäevalapse Annabeli ema.  Annabeli sünnipäeval meisterdasime  tema sõbrannadega shamballa stiilis käekeesid. Väga tore noorte preilide seltskond- arukad, nutikad ja viisakad.

Valmistasin ette paraja pikkusega siidipaelad, andsin preilidele kätte joonised, valisime helmed  ja asusime  meisterdama. Minu jaoks oli see põnev. Mul oli  eelaimus, et koolilapsed omandavad  makrameetehnika kiiresti. Nii oligi! Veidi pusimist ja kuna koolilapsed on ju harjunud kaasa mõtlema pidevalt, siis läks tehnika selgeks saamine kiirelt.  Meisterdasime veidi üle tunni ja valmis saime uhked keed.

Minu  töö oli tehtud.  Sõime veel maitsvat tiramisu torti ja  lahkusin rõõmsal meelel, nähes,  kuidas preilid olid rahul omvalmistatud ehetega.

annabeli sünnipäev shmablalla kee (1) annabeli sünnipäev shmablalla kee (2) annabeli sünnipäev shmablalla kee (3) annabeli sünnipäev shmablalla kee (4)

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s